Jäsentilaisuus: IoT, analytiikka ja robotiikka

Hyvät IT-oikeuden yhdistyksen jäsenet,

Tervetuloa yhdistyksen vuoden 2019 ensimmäiseen jäsentilaisuuteen keskiviikkona 27.2.2019 klo 17.30 alkaen. Tilaisuuden aiheena on IoT, analytiikka ja robotiikka liiketoiminnan tukena.

Tilaisuus järjestetään Asianajotoimisto Krogeruksen tiloissa osoitteessa Unioninkatu 22, Helsinki.

Tilaisuuden puhujina ovat Pekka Mikkola (Director, Data Driven Services, Kalmar, Cargotec), joka kertoo Cargotecin laajamittaisesta IoT Cloud -alustahankkeesta, sekä Sami Sivonen, (Lead Business Developer, Tieto), joka jakaa kokemuksiaan viimeaikaisista robotiikkaa ja IoT:ta yhdistävistä hankkeista.

Pyydämme lähettämään ilmoittautumiset 24.2.2019 mennessä osoitteeseen contact@it-oikeus.org. Koska paikkoja tilaisuuteen on rajoitetusti, muistathan perua ilmoittautumisesi, jos et voikaan osallistua.

Tämän artikkelin aihe on Yleinen. Aseta kirjanmerkki kestolinkki. Kirjoita kommentti tai jätä paluuviite: Paluuviitteen URL.

Kirjoita kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei koskaan julkaista. Pakolliset kentät merkitty tähdellä *

*
*

Voit käyttää seuraavia HTML tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>