IT-oikeuden yhdistyksen syyskokous ja pikkujoulut 11.12.2018

Hyvät IT-oikeuden yhdistyksen jäsenet,

Tervetuloa IT-oikeuden yhdistyksen syyskokoukseen ja pikkujouluihin tiistaina 11.12.2018 klo 18:00 alkaen. Tilaisuus järjestetään uudessa mielenkiintoisessa Pikseli Arcadessa Redi-kauppakeskuksessa, Hermannin rantatie 5, 3 .Krs, 00580 Helsinki.

Ohjelma alkaa syyskokouksella, jossa käsitellään sääntömääräiset vuosikokousasiat. Jäseniä, jotka haluavat asettua ehdolle yhdistyksen hallituksen puheenjohtajan, hallituksen jäsenen tai tilintarkastajan/toiminnantarkastajan vaaleissa, pyydetään ilmoittamaan ehdokkuudestaan viimeistään perjantaihin 7.12.2018 mennessä yhdistyksen puheenjohtajalle (miikka.konttinen@roschier.com) tai yhdistyksen sihteerille (maiju.klemola@roschier.com).

Syyskokouksen jälkeen tilaisuus jatkuu yhdistyksen pikkujoulujen merkeissä, jossa pääsemme testaamaan Pikseli Arcaden huikeita pelejä. Pelejä voi pelata yksin tai pienryhmissä ja niihin kannattaa tutustua etukäteen tästä linkistä, jotta saa kaiken irti virtuaalimaailmasta.

Syyskokouksen osallistujamäärä ei ole rajoitettu. Paikkoja pikkujouluihin on rajoitetusti, joten pyydämme sitovat ilmoittautumiset sähköpostitse osoitteeseen contact@it-oikeus.org viimeistään maanantaihin 3.12.2018 mennessä.

Osallistumismaksu pikkujouluihin on 20 euroa, joka sisältää buffet-illallisen ilman juomia (juomat ostettavissa paikan päällä) ja kaikkien pelien vapaan käytön. Illallinen tulee maksaa ilmoittautumisen yhteydessä yhdistyksen pankkitilille FI85 1279 3000 5135 37, viitteenä ilmoittautujan nimi. Pyydämme ystävällisesti ilmoittamaan ilmoittautumisen yhteydessä mahdollisista erityisruokavalioista, sillä vahvistamme nämä etukäteen ravintolalle.

Tämän artikkelin aihe on Yleinen. Aseta kirjanmerkki kestolinkki. Kirjoita kommentti tai jätä paluuviite: Paluuviitteen URL.

Kirjoita kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei koskaan julkaista. Pakolliset kentät merkitty tähdellä *

*
*

Voit käyttää seuraavia HTML tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>