Yhdistyksen seuraava jäsentilaisuus 6.10.2011

IT-oikeuden yhdistyksen vuoden 2011 kolmas jäsentilaisuus järjestetään torstaina 6.10. klo 18.00 alkaen Asianajotoimisto Roschierin tiloissa osoitteessa Keskuskatu 7 A, 001o0 Helsinki. Tilaisuuden teemana on ”Patenttilitigaatiot mobiiliekosysteemissä”.

Puhujina toimivat:

Niklas Östman, Head of Patent Licensing, Nokia

Mika Anttila, Director, Standards IPR, Nokia

Lisätietoja ja ilmoittautumisohjeet ohessa. Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä, joten kannattaa toimia ripeästi.

Jäsenkirje 3_2011

Tämän artikkelin aihe on Uutiset. Aseta kirjanmerkki kestolinkki. Kirjoita kommentti tai jätä paluuviite: Paluuviitteen URL.

Kirjoita kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei koskaan julkaista. Pakolliset kentät merkitty tähdellä *

*
*

Voit käyttää seuraavia HTML tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>